Fotografia ślubna – Fotograf ślubny Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Fotografia ślubna to jedna z moich ulubionych dziedzin fotografii. Uczestnictwo w tym wyjątkowym i uroczystym dniu daje mi możliwość uwiecznienia tego wszystkiego na kartach fotografii i jest to dla mnie ogromnym zaszczytem.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jest to wyjątkowy dzień, wymagający wszystkiego co najlepsze. Jako Wasz Fotograf Ślubny Olsztyn stworzę unikalne i artystyczne ujęcia, które oddadzą atmosferę i emocje towarzyszące temu wyjątkowemu dniu.

Zwracam dużą uwagę na szczegóły, takie jak oświetlenie, kompozycja, ułożenie pary młodej i dekoracje, aby sw rezultacie powstały piękne i estetyczne zdjęcia. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w fotografowaniu ślubów jestem w stanie poradzić sobie w różnych warunkach i sytuacjach, np. w słabym oświetleniu kościoła lub podczas dynamicznych momentów takich jak taniec weselny.

W mojej pracy fotografa jestem odpowiedzialny, punktualny, posiadam dobre umiejętności organizacyjne. Jako fotograf jestem komunikatywny i umiem nawiązywać relacje z parą młodą oraz gośćmi weselnymi. Myślę, że zawsze udaje mi się stworzyć komfortową atmosferę, dzięki której łatwiej jest stanąć parze młodej przed obiektywem. Zrobię wszystko, aby para młoda była zadowolona z efektów mojej pracy.

W tym dniu wszystko musi się udać! Jeśli chcecie mieć prawdziwe, naturalne fotografie, na których będziecie po prostu sobą to dobrze trafiliście.

Ile kosztuje fotograf ślubny w Olsztynie? – Cennik

Cena fotografii ślubnej zależy od kilku czynników m.in. od ilość godzin spędzonych na fotografowaniu dnia ślubu, od dojazdu lub dodatkowych opcji. Jeśli zaciekawiło Cię moje portfolio, czekam na kontakt. Razem stwórzmy wyjątkowe fotografie.

 

 

Poniżej zamieszczam tylko niektóre z prac mojego autorstwa. Dział ten będę w miarę możliwości uzupełniał o kolejne fotografie.

Zlecenia realizuję w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Ełk, Iława, Szczytno, Giżycko, Mrągowo, Pisz, Kętrzyn, Działdowo, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Węgorzewo, Gołdap.