Fotograf Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

fotograf ślubny Olsztyn

Cześć!

Mam na imię Paweł, pochodzę z Olsztyna na Warmii. Fotografia to moje hobby i pasja. Fotografuję od 2006 roku, wówczas kupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy. Swoją przygodę z fotografią zaczynałem od zwykłych prostych i tanich kompaktów, później przyszedł czas na aparaty z wyższej półki.

Moje umiejętności techniczne oraz artystyczne, przekładają się na wysokiej jakości, estetyczne fotografie. Potrafię uchwycić emocję, historię i piękno w kadrze. Mam dobre oko do detali. Jestem kreatywny i zdolny do pracy z różnymi technikami i różnym sprzętem fotograficznym.

Obecnie zdjęcia wykonuję aparatami pełnoklatkowymi marki Canon oraz Sony. Fotografuję głównie krajobrazy, przyrodę oraz imprezy okolicznościowe (fotografia ślubna, komunie, itp.)

Pozwolenie na fotografowanie w kościele

Ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer organizowany przez Komisję Liturgiczną Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie.

Zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski fotografowie i kamerzyści powinni legitymować się uprawnieniem do wykonywania zdjęć i filmowania wydanym przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną, aby mogli wykonywać te czynności podczas celebracji liturgicznych w kościele.

Od marca 2015 roku współprowadzę społeczność @igers_olsztyn na Instagramie oraz od kilku lat współpracuję z marką Sony Polska. Fotografuję również dla portalu www.wiadomosci.olsztyn.pl.

@Pawel.Charkiewicz_Official – Fotografia Mobilna

Jestem również pasjonatem fotografii mobilnej. Moja przygoda z tym rodzajem fotografii zaczęła się w 2016 roku od propozycji współpracy z marką Sony Xperia. (Współpracowałem również z marką Realme oraz VIVO) W ciągu kilku lat, testując kolejne modele smartfonów poznałem tajniki fotografii mobilnej i nauczyłem się jak zrobić dobre zdjęcie smartfonem. Fotografia mobilna sprawiła, iż autentyczna stała się idea, że najlepszy aparat to ten który ma się przy sobie.

Mój profil na Instagramie – @Pawel.Charkiewicz_Official – obecnie obserwuje mnie ponad 37 tysięcy użytkowników, a warto zauważyć, że liczba ta z dnia na dzień rośnie, i dlatego zasięg moich postów również jest coraz większy. Na swoim profilu na instagramie dodaję przede wszystkim zdjęcia wykonane smartfonem (jest to ok 90% zdjęć). Każdego dnia dodaję na swój profil od jednego do kilku zdjęć.

Główny temat zamieszczanych przeze mnie fotografii to: krajobrazy, przyroda, fotografie z podróży, dlatego jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz, to zapraszam do śledzenia mojego profilu.

Sprawdź też mój profil na Facebooku – Pawel.Charkiewicz.Fotografia.Official

„Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie” – Chase Jarvis

Zapraszam do współpracy oraz do odwiedzenia moich kanałów społecznościowych.